YAMAN MAGAZIN ::::MAGAZININ ÜSTADINDAN:::: (TAHIR YAMAN)
KENAN UÇKAN YİNE YENİDEN ALBÜM
Geçtiğimiz günlerde ''Yine Yeniden'' adlı maxi single çıkaran Kenan Uçkan,radyoc
ÜNLÜ SANATÇI AMELİYAT OLDU
88 yaşındaki müzisyen sevenlerini çok korkuttu.
ALİ KOCATEPE'DEN 50. SANAT YIL
Sanatçı Ali Kocatepe, 50’inci sanat yılını Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda kutlad
MANKENCİKLERLE ÇALIŞMAM
Türkiye erkek güzellerinden Asil Çağıl, uzun zaman gerek yurt içi gerekse yurt d
LATİF DOĞAN DEDE OLDU
Latif Doğan ilk kez dede olmanın heyecanını yaşadı.
İNTİZAR’IN ABLASI DERİNSU'DAN DERİN TÜRKÜLER

İNTİZAR’IN ABLASI DERİNSU'DAN DERİN TÜRKÜLER

  Bu haber 16 Ekim 2011, Pazar 12:11:27 eklenmiştir. 8440 kez okunmuştur.
 İNTİZAR’IN ABLASI DERİNSU\'DAN DERİN TÜRKÜLER  Ünlü sanatçı İntizar'ın ablası Derinsu, Tunceli nin Mazgirt ilçesinde,10 kardeşin 9.uncusu olarak dünyaya geldi. Küçük yaşta babasının mesleği dolayısıyla tayinleri Muğla’ya çıktı. Daha sonra yine babasının tayini nedeniyle İzmir’e yerleştiler.

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

 

İzmir’de bölgeler arası TRT nin açmış olduğu yarışmayı iyi dereceyle kazanan Derinsu izmirin çeşitli elit ve kaliteli mekânlarında sahne almaya başladı. Bu arada kardeşi İntizar albüm yapınca kendisi şöhreti kardeşi İntizara bırakıp albüm yapmadı. Ses benzerliği olan sanatçı kardeşine zirveyi bıraktı ve 10 Yıl sabretti büyük bir fedakârlık örneği sergileyen sanatçı Derinsu şimdilerde zirve yarışında hızla zirveyi zorluyor. Geçtiğimiz günlerde Derin türküler Adlı albümünü çıkartan Derinsu kısa zamanda halkın gönlünde taht kurmayı başardı. Söz ve beste yapma yeteneğinde olan sanatçı birçok ünlü sanatçı yâda söz ve beste verdi.. Şimdi ise sözü ve müziği kendisine ait olan Ayrılık Kolaymı Senin Yanında Adlı şarkısına klip çekerek çok yakında TV. Kanallarında yayına gireceğini sevenlerine müjdeledi. Ünlülerin Menajeri Vedat Dağlıoğlu ile anlaşarak profesyonel ekiple çalışmanın verdiği huzur ve güvenle çok yakında hak ettiği zirve yarışında zirvede olacağını ifade eden Derinsu,tüm sevenlerine yeni şarkılarla ve yeni klipleriyle gönüllerinde taht kurmaya devam edeceğini iddia ediyor..Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe'nin öz kuzeni olan ve yine Ünlü sanatçı İntizarın da ablası olan sanatçı Derinsu, ''sanatımla ve sesimle kendi ayaklarımın üzerindeyim kimseyi kullanmadan kimseni ismi altında olmadan hak ettiğim yere geleceğim ''diye konuştu.

Tahir YAMAN

 

simgp2771 ks.jpg

simgp2730s.jpgETİKETLER : ,
Facebook Facebook Digg Digg Google Google Del.icio.us Del.icio.us
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!
BİR TANIK
YALANCI ve SAHTEKAR
yalancı ve sahtekar insan Allahın verdiği sesi kendisinin sanarak. Tuzaklarla, oyunlarla Mahsum İnsanların kanını emerek, Zahirli bir engerek gibi fırsat kollayarak, kendisine canını bile verecek insanı hiç düşünmeden zehirlemekten korkmayacak kadar Sahtekar olan bu insan; Menfaati için Yatağına giremeyeceği hiç bir insan yoktur. Deformasyona uğramış bir ahlaktadır.Yüzündeki Mahsumyetin ardında Şeytanın bile korkacağı bir sahtekarlık vardır. Konuştuklarının 99 uzu yalan olan bu zavallı insan kendisine el uzatan kimse yoktur ki ısırmasın. Evet Tunceli’nin Mazgirt ilçesindendir. evet 10 kardeşin 9.cusudur.garip babasının emekçi çalışmaları doğrudur. Ama o ailenin yüz karasıdır. İntizarın ablasıdır.Ama İntizarın üzerinde yada başarısında asla ve asla bir yararı olmamıştır.Her zaman onu kötüleyen, kıskanan ve ayaklarına bağ olmak isteyen çetin tuzaklarıyla onu da yanıltmıştır. Dünyalar tatlısı eşini ve 2 şeker çocuğunu küçük yaşta amansız arzuları doğrultusunda terk ederek, kullandığı diğer bir çok erkek arkadaşlarını sömüre bildiği kadar sömürdükten sonra en yakın arkadaşıyla aldatmıştır. Şıpsevdi olan bu zavallı mahluk misafirliğe gittiği evin beyiyle o gece yatar. eşine bile çaktırmaz. aldatmak ve kandırmak onun en güzel meziyeti olan bu şahıs asla ve asla Yıldız Tilbeyle en yakın bir kan bağı yada dostluk bağı olmamsına karşın onun ismini kullanmaktan utanmamıştır. Mahsum yüzü, garipsenen edası, Allah vergisi olan kadife sesini kullanarak avlarına Timsahi göz yaşlarını dökerek yaklaşır ve tuzaklarını kurar. Asla olmaz yapmaz diyeceğin bir teminat verdiğini sandığın anda seni öle sırtından vurur ki tanıdığın güne lanet edersin. Neden yazdım bunları bu yalancının bunca rezilliklerine rağmen halen mahsumları oynamasına sessiz kalamadım.Umarım ve dilerim ki kendisinin insanlara yaptığı ve yaşattıklarını günün birinde kendiside yaşasın ve dağıttığı ve yıktığı bunca yuvaların kendi yuvası dahil olmak üzere sayısı belli değil.ahı yanında kalmasın.ve yüzüne taktığı maskenin arkasında şeytanın dişisi olan bu saklı yüzünün fark edilerek yeni insanlara zarar vermemesidir. 1-Kanıtın birincisi ne zaman nerede TRT ses yarışmasını kazanmıştır. yalan 2-Yıldız TİBE ile en yakın kan bağı yada tanışıklığı yoktur.Tilbeye sorun 3-Hiçbir bestesi ve söz yazarlığı yoktur. Umut tacirliğiyle başkalarına ait tir 4-terk ettiği eşi ve çocukları İzmir menemendedir. 5-Kandırdığı insanları sayısını İzmir ve Manisa barlarına sorun 6-Ailesi ve bütün akrabalarda ondan nefret etmektedir.
SIRADAM
YALANCIDAN SANATÇI OLMAZ
Allahın verdiği sesi kendisinin sanarak.Tuzaklarla,oyunlarla Mahsum insanların Kanını emerek,Zahirli bir engerek gibi fırsat kollayarak kendisine canını bile verecek insanı hiç düşünmeden zehirlemekten korkmayacak kadar Sahtekar olan bu insan Menfaati için Yatağına giremeyeceği hiç bir insan yoktur.Deformasyona uğramış bir ahlaktadır.Yüzündeki Mahsumyetin ardında şeytanın bile korkacağı bir sahtekarlık vardır.Konuştuklarının 99 uzu yalan olan bu Bu zavalı insan kendisine el uzatan kimse yokturki ısırmasın.Evet Tuncelinin mazgirt ilçesindendir. evet 10 kardeşin 9.cusudur.Garip babsının emekçi çalışmaları doğrudur.Ama o o ailenin yüz karasıdır.İntizarın ablasıdır.Ama intizarın üzerinde yada başarısında asla ve asla bir yararı olmamıştır.Herzaman onu kötüleyen kıskanan ve ayaklarına bağ olmak isteyen çetin tuzaklarıyla onuda yanıltmıştır.Dünyalar tatlısı eşini ve 2 çocuğunu küçük yaşta amansız arzuları doğrultusunda terk ederek kullandığı diğer bir çok erkek arkadaşlarını sömüre bildiği kadar sömürdükten sonra en yakın arkadaşıyla aldatmıştır.Şıpsevdi olan bu zavalı mahluk misafirliğe gittiği evin beyiyle o gece yatar eşine bile çaktırmaz.aldatmak ve kandırmak onun en güzel meziyeti olan bu şahıs asla ve asla Yıldız Tilbeyle en yakın bir kan yada dostuluk bağı olmamsına karşın onun ismini kullanmaktan utanmamıştır.mahsum yüzü,garipsenen edası,Allah vergisi olan kadife sesini kullanarak avlarına yaklaşır ve tuzaklarını kurar asla olmaz yapmaz diyeceğin bir teminat verdiğini sandığın anda seni öle sırtından vururki tanıdığın güne lanet edersin.Neden yazdım bunları bu yalancının bunca rezilliklerine rağmen halen mahsumları oynamasına sessiz kalamadım.Umarım ve dilerimki kendisinin insanlara yaptığı ve yaşattıklarını günün birinde kendiside yaşasın ve dağıttığı ve yıktığı bunca yuvaların kendi yuvası dahil olmak üzere sayısı belli değil.ahı yanında kalmasın.ve yüzüne taktığı maskenin arkasında şeytanın dişisi olan bu saklı yüzünün fark edilerek yeni insanlara zarar vermemesidir.


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 
 
Türkiye geneli yol durumu hakkinda güncel bilgiler
 
Tahir Yaman'ın Gecesinden ARZU ÖZTÜRK Sahnesi
TAHİR YAMAN DOGUM GÜNÜ ( ZORBA DA GÖKNUR İLE )
TAHİR YAMAN'IN MUHTEŞEM GECESİ
Geppetto CAFE BAR BÜYÜKÇEKMECE
Çağıl Yaman'ın Doğum günü kutlaması
TAHİR YAMAN YÜZMEYİ ÖĞRENİYOR:)
[ Tümünü Göster ]
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bu yıl seçim olsa hangi parti kazanır?
CHP
AKP
MHP
Diger anketlerimiz için tıklayın...
 
kıbrıs, Acar, İngiliz ve Türk vatandaşı olan Şimayla ve Saba Aslam kardeşler, adana, POPÜLER CLUP AÇILDI, diyarbakır, konser, alişan, AYSHA DERGİ İÇİN MODA ÇEKİMİNDE, Onur Gecesi Evgin ile şenlendi , sarar, klarnet festival, gol, berdan mardini, Gökşin Ilıcalı, beykent, MACARİSTAN İLE İŞBİRLİĞİNE BİZ HAZIRIZ, Erdinç Dinçer, TAZMİANATA MAHKUM EDİLDİ, İzmir Fuarı Açık Hava, AYLA IŞIL ‘ADAM OLUNMAZ ADAM DOĞULUr, tülay tunay, adana kazancılar, büyükçekmece belediyesi, Umut Bulut, türkiye kupası, Ruhsan Tezkan, deneme etiket, Neslihan Günaydın aka, EN ŞEKER PARTNER,
 
Destekleyenler: sozcumagazin.com - sozcuhaber.com© Copyright Gazi SOFT Haber Yazılimı V1.0.5
Her hakki saklıdır.
Bu Site haber scripti Sistemi kullanilarak Gazi Soft Tarafindan Hazirlanmistir.